تعرفه های اینترنت پرسرعت


 • {{tr.name}}

  {{tr.GB+' گیگ'}}

  {{tr.price+' ریال'}}

  {{'هدیه: '+tr.gift}}

 • {{tr.name}}

  {{tr.duration+' ماه'}}

  {{tr.price+' ریال'}}

  {{'هدیه: '+tr.gift}}

 • {{tr.name}}

  {{tr.explanation}}

  {{tr.price+' ريال'}}


توضیحات تکمیلی فنی :

 • سرعت تعهد شده سرویس های فوق 128kb بوده که با توجه به امکانات مخابراتی و شرایط کیفیت خطوط مشترک تا 12 مگابیت برثانیه قابل بهره برداری می باشد .
 • حجم اصلی سرویس های فوق قابل بهره برداری طی مدت زمان سرویس می باشد .
 • حجم هدیه سرویس های فوق به صورت ماهیانه و درابتدای هر دوره (ماه )و به صورت خودکار توسط سیستم فعال میگردد ودرصورت مصرف ترافیک توسط مشترک ابتدا از حجم هدیه و سپس از حجم اصلی کسر میگردد.
 • ساعات رایگان این سرویس ها 4 بامداد الی 10 صبح بوده و دراین زمان مشترک میتواند اقدام به مصرف ترافیک با سرعت 128 الی 12288 کیلو بیت برثانیه به صورت 70 درصد رایگان نماید.
 • درصورت اتمام حجم کلی سرویس امکان بهره برداری در ساعات رایگان وجود ندارد .
 • 9 درصد مالیات برارزش افزوده به قیمت سرویس های فوق اضافه می گردد ودر تبلیغات قیمت سرویس بدون مالیات اظهار میگردد .
 • سرویس مودم دار به همراه یک دستگاه مودم چهار پورت وایرلس TPlink8901 ارائه میگردد .

محدودیت های اعمال شده بر روی سرویس :

 • برگشت سرویس های فوق با مبلغ صفر می باشد .
 • این سرویس ها ویژه مشترکین جدید بوده و قابل فعال سازی برای مشترکین فعلی نمی باشد .
 • درصورتی که مشترک زودتر از پایان دوره سرویس خواهان فسخ قرارداد باشد ما به التفاوت مبلغ سرویس بر طبق مصوبات سازمان تنظیم مقررات رادیویی و براساس مبلغ غیر جشنواره از مشترک دریافت خواهد شد.
 • حجم های هدیه به صورت ماهیانه و توسط سیستم فعال می گردد و قابل انتقال به دوره بعد نمی باشد .درصورتی که مشترک درخواست سرویس 12 گیگ را نماید و نیاز به مودم نداشته باشد نماینده می تواند از حجم اضافه 50GB) ) جایگزین مودم بهره برداری نماید که این حجم به همراه سرویس ارائه میگردد .لازم به ذکراست نماینده مجاز به خرید مودم و کسر مبلغ مودم از سرویس مشترک برطبق توافق خود نمی باشد

توضیحات تکمیلی سرویس درخواستی

نمایش مبلغ : کلیه مبلغ ها به ریال محاسبه و نمایش داده می شود .
مالیات برارزش افزوده : براساس قانون برنامه پنجم توسعه کشور مبلغ 9 درصد (6% مالیات و 3% عوارض شهرداری) به عنوان مالیات بر ارزش افزوده جهت سال 94 در نظر گرفته شده که مبلغ فوق به کلیه تعرفه ها افزوده می گردد .
آبونمان مخابرات : مطابق سیاست شرکت صبانت پرداخت هزینه آبونمان برعهده شرکت بوده و مشترکین از این بابت مبلغی را پرداخت نمی نمایند مگر در صورت برگشت سرویس و استرداد وجه به مشترک که در این حالت کسر مبلغ فوق در صورت برگشت سرویس لحاظ می گردد .
آن دسته از مشترکینی که خواهان بهره برداری از ساعات رایگان شبانه ( 2 الی 7 صبح ) بوده لازم است از پنل کاربری خود اقدام به خرید بسته های شباهنگ بنمایند .
ضریب اشتراک : مطابق بند 4 مصوبه شماره 152 سازمان تنظیم مقررات رادیویی ، حداکثرضریب تسهیم در نظر گرفته برای سرویس ها بصورت (1 به 8) بوده ولی شرکت صبانت همواره سعی دارد تا خدماتی با کیفیت بالاتر و ضریب تسهیم کمتری از الزامات قانونی در اختیار مشترکین خود قرار دهد.
ضریب دسترسی : مشخص کننده حداکثر میزان دسترسی به خدمات ارائه شده روی بستر شبکه صبانت بوده و با توجه به پارامتر های مندرج در موافقتنامه سطح خدمات (SLA) برابر 98% تعیین گردیده است.
میزان تلفات بسته ها (PLR) : طبق موافقتنامه سطح خدمات (SLA) ضریب A میانگین گم شدن و یا از دست رفتن بسته های IP در طول شبکه صبانت و برابر با 10 درصد می باشد، و صحت آزمون زمانی معتبر است که پهنای باند خالی در پورت مشترک جهت تست موجود باشد .
تاخیر (Latency): متوسط زمانی است که طول می کشد تا یک بسته IP در شبکه صبانت از پورت دسترسی مشترک تا نقطه انتهایی شبکه صبانت برسد و برابر با 300 میلی ثانیه می باشد و Ping test بر اساس میانگین نمونه برداری متوالی در طول یک ساعت در داخل شبکه صبانت می باشد .
زمان بازیابی یا تعمیر(MTTR) : طبق موافقتنامه سطح خدمات (SLA) میانگین زمان رفع خرابی و برقراری مجدد خدمت پی از برابر سه روز کاری بوده و شرکت صبانت همواره سعی دارد زمان بازیابی و تعمیر خدمات خود را که رابطه مستقیم با خدمات مخابرات دارد را به کمتر از 24 ساعت کاهش دهد.

پهنای باند تضمین شده (CIR) به حداقل پهنای باند اختصاص یافته به مشترک در دوره زمانی اطلاق می گردد که این پهنای باند برابر 0.125 سرعت اسمی سرویس خریداری شده می باشد که جدول پهنای باند اختصاص یافته و نحوه تبدیل پهنای باند خریداری شده از بیت به بایت مطابق مصوبه 181 سازمان تنظیم مقررات به شرحذیل می باشد .


سرعت اسمی به بیت

سرعت به بایت

حداقل سرعت

حداکثر سرعت

128Kb

16KB

2KB

16KB

512Kb

64KB

8KB

64KB

1024Kb

128KB

16KB

128KB

2048Kb

256KB

32KB

256KB

6144Kb

768KB

96KB

768KB

8192Kb

1024KB

128KB

1024KB

12288Kb

1536KB

192KB

1536KB


هزینه ارسال (Upload) رایگان: طبق بند 3 مصوبه 152 سازمان تنظیم مقررات و با توجه به ماهیت نامتقارن خدمات ADSL ، شرکت صبانت در محاسبه ترافیک مصرفی (مجموع دریافت و ارسال) هزینه ارسال را بصورت رایگان محاسبه نموده و میزان حجم ارسالی را در جمع کل ترافیک مصرف سرویس های عمومی خریداری شده توسط مشترک در نظر نمی گیرد .
برگشت سرویس : در صورتی که مشترک قبل یا بعد از رانژه (تا قبل از در حال استفاده شدن) از درخواست سرویس مورد ظر منصرف شود شامل کسر هزینه های مخابرات ، اداری ، مالیا ت و عوارض ، راه اندازی ، برقراری ونگهداری ، آبونمان مخابراتی و غیره خواهد شد که ملزم به پرداخت آن طبق محاسبات سرویس دهنده خواهد بود که زمان انصراف از سرویس به نامبرده اعلام می گردد و درصورتی که مشترک بعد از راه اندازی یا بهره برداری درخواست برگشت سرویس نماید با توجه به مصرف حجم و زمان از (صفر تا پنجاه درصد) برگشت و استرداد وجه به صورت پلکانی صورت می پذیرد که در زمان انصراف از سرویس به مشترک اعلام می گردد و از پنجاه درصد به بالا مشترک موظف به بهره برداری از سرویس می باشد مگر خود مشترک از بهره برداری انصراف نماید که در این صورت وجهی به مشترک مسترد نمی گردد .
هزینه دایری و تخلیه : مطابق مصوبه 152 سازمان تنظیم مقررات رادیویی ، هزینه رانژه مخابرات (دایری / تخلیه) برابر مبلغ 55000 ریال بوده که به مبلغ فوق مالیات برارزش افزوده نیز اضافه می گردد و این هزینه فقط یک بار در هنگام (دایری / تخلیه) اتصال از مشترکین دریافت می گردد.
هزینه نصب و راه اندازی: برای تمام سرویس ها برابر مبلغ 150000 ریال بوده که این مبلغ جهت راه اندازی برروی یک سیستم می باشد.
تعرفه نهایی سرویس: این تعرفه از مجموع هزینه برقراری و نگهداری ماهیانه و تعرفه پلکانی حجم ترافیک بدست آمده و باتوجه به سیاست های تشوقی شرکت صبانت در برخی موارد تعرفه نهایی سرویس کمتر از سقف تعیین شده طبق مصوبانت 152 و 181 سازمان در نظر گرفته شده است.میزان ترافیک

نیم گیگ

1 ≤ G ≤ 5

5 < G ≤ 10

10 < G ≤ 20

20 < G ≤ 40 G > 40

قیمت هر گیگ

18,000

36,000

28,000

24,000

20,000

16,000


کلیه تعرفه ها بر اساس مصوبات 152 و 181 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی محاسبه و تعیین گردیده است.
مطابق مصوبه شماره 177 کمیسیون تنظیم مقررات رادیویی ، خدمات ارائه شده طبق ضوابط و چهار چوب توافق نامه سطح خدمات (SLA) ارائه می گردد.
سرویس های با سرعت بالاتر از 2 مگابیت بر ثانیه با توجه به امکانات مراکز مخابرات قابل واگذاری می باشند.
قطعی های ناشی از قوه قاهره ( مانند حوادث طبیعی) ، خرابی تجهیزات مشتری ، Down Time شرکت خدمت دهنده (صبانت) و قطعی هایی که بنا به درخواست مشتری و یا ناشی از تخطی ایشان از قوانین و مقررات و یا مفاد SLA بوده و یا ناشی از عدم پرداخت صورتحساب توسط مشتری و یا ناشی از صدور احکام توسط مراجع قضایی و یا امنیتی کشور باشد ، مشمول تعرفه توافق سطح خدمات نمی گردد.

شرایط بهره برداری از خدمات دسترسی به اینترنت شرکت انتقال داده های نداگستر صبا(صبانت) اینجا قابل دریافت می باشد.

توضیحات سرویس نامحدود

حداکثر میزان حجم قابل مصرف (GB)

* مرحله دوم (سرعت اسمی)

* مرحله اول (سرعت بالا) مشخصات سرویس نامحدود

حداکثر سرعت تعهد شده طبق تعرفه خریداری شده (Kb)

میزان ترافیک دریافتی با سرعت بالا (GB) حداکثرسرعت دریافتی با سرعت بالاتر از تعهد (Kb) نام سرویس زمان (ماه) مبلغ بدون مالیات (ریال)
41.47 128kb 10 1024Kb 128Kb نامحدود 1 289,000
82.94 256kb 20 1536Kb 256Kb نامحدود 1 450,000
165.89 512kb 40 2048Kb 512Kb نامحدود 1 900,000

اطلاعات تکمیلی سرویس های نامحدود:

 • سرویس های نامحدود بصورت گروه سرعتی 128 ، 256 ، 512 ارائه می گردد.
 • مشترک می تواند بخشی از حجم کل سرویس خود را که در ستون حداکثر میزان مصرف به آن اشاره گردیده را با سرعت بالاتر از تعهد شده و بصورت هدیه دریافت نماید (*مرحله اول) ، بیش از آن حجم ، حداکثر سرعت تعهد شده مطابق تعرفه خریداری شده قابل بهره برداری می باشد (*مرحله دوم).
 • سرویس های نامحدود بصورت دوره زمانی یک ماهه ارئه می گردد.
 • مشترک می تواند حداکثر یک مرتبه در ماه از هر گروه سرعتی نامحدود و در ابتدای هر دوره ، از ترافیک با سرعت بالا بهره مند گردد.
 • سرویس های نامحدود ، مشمول سرویس شبانه (ترافیک مصرفی رایگان از 2 بامداد تا 7 صبح) نخواهند شد.
 • امکان خرید همزمان چند سرویس نامحدود مشابه (از لحاظ گروه سرعتی) برای مشترک وجود ندارد.
 • امکان تغییر سرویس قبل از اتمام زمان از یک گروه سرعتی به گروه دیگر (به شرط ارتقاء) امکان پذیر بوده و در این حالت سرویس فعلی مشترک به درخواست ایشان سوخت (زمان سرویس فعلی به اتمام می رسد) و سرویس خریداری شده جدی د ، جایگزین می گردد.
 • امکان تغییر گروه سرعتی سرویس فعال به گروه سرعتی مشابه و یا پایین تر، فقط در پایان دوره زمانی سرویس فعلی (2 روز قبل از اتمام) وجود دارد.